přihlásit se

Přihlásit se

Stránky skupiny Josefa Kováře, ID 15 000 103

ESSENS Colostrum + Kurkumín

ESSENS Colostrum + Kurkumín
Kdy užívat Colostrum ESSENS + Kurkumin?
- k posílení a optimalizaci imunitního systému
- při prevenci před zánětlivým onemocněním
- k urychlení léčení zánětlivých onemocnění
- pro zlepšení prokrvení sliznic a tím zlepšení absorpce účinných látek do organismu
- jako ochranu DNA buněk proti poškození při zánětech
- při prevenci proti rakovinovým onemocněním
- jako součást alternativní léčby rakovinových onemocnění v kombinaci s medicínskou léčbou
- pro snížení odolnosti rakovinových buněk proti účinkům ozařování při radioterapii
- k napomáhání redukce účinků rakovinového bujení

Co je Colostrum?
Colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu savců. Všechny látky obsažené v Colostru pomáhají mláďatům přežít v novém prostředí, protože jim zajišťují přirozenou pasivní imunitu, tedy příjem hotových protilátek chránících v prvních týdnech života před infekcemi. Colostrum ESSENS obsahuje bovinní (kravské) Colostrum získané výhradně z prvního nádoje po porodu telátka, což zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu Colostra ESSENS ve srovnání s jinými konkurenčními produkty na trhu. Druhý nádoj totiž obsahuje o 47 - 53 % imunoglobulinů a ostatních cenných látek méně než první a s dalšími nádoji se obsah ještě dále snižuje. Colostrum je cenné vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, bílkovin, růstových faktorů, inhibitorů proteáz a imunoglobulinů, zejména imunoglobulinu IgG, který hraje zásadní roli v imunitním systému. Colostrum dále obsahuje protilátky účinné proti bakteriím, virům a plísním. Jeho součástí je i Lactoferrin, multifunkční protein redukující záněty v těle. Růstové faktory pozitivně ovlivňují hojení ran, vytváření svalové hmoty, zlepšují nervový systém a zvyšují celkovou vitalitu organismu.

Proč kurkumin a piperin?
Kurkumin je extrakt z rostliny kurkumovník dlouhý pocházející z Indie. Jde o žluté barvivo, které je součástí kurkumy. V sušeném kurkumovém prášku je přibližně 3,14 % kurkuminu. Ten má silné antioxidační a protizánětlivé účinky, proto se velmi často využívá při alternativní léčbě rakovinových onemocnění.
Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k prokrvení sliznic a zpomaluje funkci trávicích enzymů. Díky tomu dochází k lepší absorpci kurkuminu do organismu a především až k dvacetinásobně vyšší účinnosti kurkuminu, který tak dosahuje maximálního efektu v těle.
Účinná denní dávka kurkuminu je 300 mg, kterou prakticky není možné z běžné potravy získat.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny).

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

1 020,00 Kč


ks
© 2013 - 2015 Josef Kovář ... Float.cz