přihlásit se

Přihlásit se

Stránky skupiny Josefa Kováře, ID 15 000 103

ESSENS Parfémy

První parfémy ESSENS spatřily světlo světa v roce 2011 spolu se samotným otevřením firmy. Původních 20 dámských a 10 pánských parfémů bylo v následujících letech postupně doplňováno a obměňováno tak, aby výsledné portfolio činilo 40 dámských a 20 pánských vůní.
Průběžně byla tato řada doplňovaná také o sprchové gely a dámské tělové balzámy.

Všechny produkty jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.

 

 

 

Parfémy ESSENS

Parfémy jsou vyráběny z nejkvalitnějších vonných esencí a všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality. Parfémy obsahují celkem 20 % vonných esencí, čímž se řadí k těm nejkvalitnějším na našem trhu. Po smíchání vonných esencí s parfemářským alkoholem se směs podchladí na -7 °C a poté se přes ultra jemný filtr přefiltruje. Parfém je poté uložen v nerezových tancích, kde nejméně 8 týdnů zraje. Jednotlivé vůně jsou vyráběny dle tajných receptur a jsou ochráněny patenty. Jak vybrat ten pravý parfém závisí na každém z nás. Každý má jiný vkus, jiný ty pokožky, způsob výživy i životní rytmus. Proto nejjednodušším způsobem je využití vzorků vůní. Vonné složky obsažené v každém parfému se uvolňují postupně několik hodin, proto díky vzorníku vzniká jedinečný časový prostor k otestování té pravé vůně. Pro dokonalý výsledek se parfémy nanáší na zápěstí, za uči, loketní jamku i na kotníky. 

Na výběr je 40 dámských a 20 pánských vůní. 

Obsah: 50 ml

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

 

 

Sprchové gely

S hydratačním komplexem a konopným olejem. Účinně myje pokožku a ošetřuje ji díky vlastnostem tělového mléka. Díky hydratačnímu komplexu pH 5,5, které má i zdravá pokožka, je pleť po umytí hladká, hebká a chráněná proti vysušení. Konopný olej, který se používá i k léčbě oparů, popálenin a puchýřů, podporuje regeneraci pokožky a blahodárně působí na pohybový aparát.

Sprchové gely jsou dostupné ve všech dámských i pánských vůních.

Obsah: 200 ml

 

  

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

 

 

Tělové balzámy

S obsahem meruňkového oleje, hydratačních složek a vitaminu E. Je vhodný pro každodenní péči o všechny typy pleti po koupeli, opalování i depilaci. Balzám se dobře vstřebává  zanechává pokožku hedvábně jemnou a vláčnou. 

Obsahuje meruňkový olej, který má zvláčňující, čistící, výživné a regenerační účinky, vitamin E, který působí protizánětlivě a pomáhá zabraňovat poškození pokožky volnými radikály. Máslo karité podporuje ochranu pleti před UV zářením, napomáhá udržení pružnosti pleti, zklidňuje ji a regeneruje.

Tělové balzámy jsou k dispozici ve všech dámských vůních.

Obsah: 200 ml

   

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks  tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

 

Parfémy ESSENS Unique

Originální a jedinečné vůně pro originální a jedinečné osobnosti. 
Celkový dojem exkluzivity pak dokonale podtrhuje skleněný flakón moderního designu, stylový uzávěr vyrobený z exotického dřeva i luxusní papírová krabička. 

Parfémy Unique doplňují hedvábné sprchové gely v jednotných vůních s osobitým parfémem. Sprchové gely obsahují výtažky z kokosu a olivový olej, díky nimž zůstane po umytí pokožka sametově hebká, dokonale hydratovaná a chráněná před vysoušením. 

Na výběr jsou 4 dámské a 4 pánské vůně. 

Obsah parfému: 50 ml
Obsah sprchového gelu: 200 ml 

 

 

NÁŠ TIP: Použijete-li více výrobků stejné vůně - sprchový gel, tělový balzám, parfém - vůně se zafixuje a vydrží pak na těle velmi dlouho.

 

 

 

 

Body Mist 

Tělové spreje ESSENS Body Mist provoní jemnými tóny vaši pokožku i vlasy a dopřejí vám užívat si plnými doušky dobrodružství i relax v průběhu dovolenkové sezony. 
Vytvořeny jsou stejnou technologií a mají stejnou dobou zrání jako parfémy ESSENS, liší se pouze počtem procent vonných esencí, které jsou v případě Body Mist v porovnání s jinými tělovými spreji na trhu velmi vysoké, mají totiž 3 %! Pro srovnání uvádíme, že např. kolínská obsahuje vonné esence v rozmezí 3 - 5 %.

Na výběr je 10 nejoblíbenějších vůní. 

Obsah: 200 ml

 

  

 

 NÁŠ TIP:  Vystupte z davu a prožijte nezapomenutelné okamžiky s parfémy, jež představují samotný vrchol parfemářského umění. 

 

Parfémy ESSENS Niche

ESSENS Niche Perfume jdou absolutně mimo hlavní proud, protože svojí exkluzivitou vystupují z davu a svojí osobitostí zaručeně osloví každého s vytříbeným vkusem.  

UNISEX parfémy obsahují 20 % vonných esencí a flakón v sobě ukrývá 100 ml vůně.  
Baleno v luxusním boxu a v papírové tašce Niche. 

Tajemství dokonalé vůně je ukryto ve spojení tradičního řemesla a ušlechtilých přírodních ingrediencí. Maximální důraz je kladen na dokonalou souhru a vyváženost jedinečných vůní.

Parfémy Niche představují samotný vrchol parfemářského umění. 

Na výběr z 5 unisex vůní. 

Obsah parfému: 100 ml

 

 

 

Zobrazené výrobky můžete jednoduše zakoupit v našem e-shopu.

© 2013 - 2015 Josef Kovář ... Float.cz