přihlásit se

Přihlásit se

Stránky skupiny Josefa Kováře, ID 15 000 103

ESSENS Parfémy

První parfémy ESSENS spatřily světlo světa v roce 2011 spolu se samotným otevřením firmy. Původních 20 dámských a 10 pánských parfémů bylo v následujících letech postupně doplňováno až na současný počet 40 dámských a 20 pánských.
Průběžně byla tato řada doplňovaná také o sprchové gely a dámské tělové balzámy, které jsou také k dispozici ve všech dostupných vůních.

Všechny výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.


Parfémy ESSENS

Parfémy jsou vyráběny z nejkvalitnějších vonných esencí a všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality. Parfémy obsahují celkem 20 % vonných esencí, čímž se řadí k těm nejkvalitnějším na našem trhu. Po smíchání vonných esencí s parfemářským alkoholem se směs podchladí na -7 °C a poté se přes ultra jemný filtr přefiltruje. Parfém je poté uložen v nerezových tancích, kde nejméně 8 týdnů zraje. Jednotlivé vůně jsou vyráběny dle tajných receptur a jsou ochráněny patenty. Jak vybrat ten pravý parfém závisí na každém z nás. Každý má jiný vkus, jiný ty pokožky, způsob výživy i životní rytmus. Proto nejjednodušším způsobem je využití vzorků vůní. Vonné složky obsažené v každém parfému se uvolňují postupně několik hodin, proto díky vzorníku vzniká jedinečný časový prostor k otestování té pravé vůně. Pro dokonalý výsledek se parfémy nanáší na zápěstí, za uči, loketní jamku i na kotníky. 

Na výběr je 40 dámských vůní v 50ml a 15ml balení a 20 pánských vůní. 

Obsah: 50 nebo 15 ml

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks parfémů 50 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

Sprchový gel

S hydratačním komplexem a konopným olejem. Účinně myje pokožku a ošetřuje ji díky vlastnostem tělového mléka. Díky hydratačnímu komplexu pH 5,5, které má i zdravá pokožka, je pleť po umytí hladká, hebká a chráněná proti vysušení. Konopný olej, který se používá i k léčbě oparů, popálenin a puchýřů, podporuje regeneraci pokožky a blahodárně působí na pohybový aparát.

Sprchové gely jsou dostupné ve všech dámských i pánských vůních.

Obsah: 200 ml

 

 

 

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks sprchových gelů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

Tělový balzám

S obsahem meruňkového oleje, hydratačních složek a vitaminu E. Je vhodný pro každodenní péči o všechny typy pleti po koupeli, opalování i depilaci. Balzám se dobře vstřebává  zanechává pokožku hedvábně jemnou a vláčnou. 

Obsahuje meruňkový olej, který má zvláčňující, čistící, výživné a regenerační účinky, vitamin E, který působí protizánětlivě a pomáhá zabraňovat poškození pokožky volnými radikály. Máslo karité podporuje ochranu pleti před UV zářením, napomáhá udržení pružnosti pleti, zklidňuje ji a regeneruje.

Tělové balzámy jsou k dispozici ve všech dámských vůních.

Obsah: 200 ml

  

 

 

NÁŠ TIP: Využijte výhodných SUPERPACKŮ!!!
Při nákupu 8 ks tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 1 ks ZDARMA.
Při nákupu 14 ks tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 2 ks ZDARMA.
Při nákupu 18 ks  tělových balzámů 200 ml dle vlastního výběru získáte navíc 3 ks ZDARMA.  

 

 

Parfémy ESSENS Unique

Originální a jedinečné vůně pro originální a jedinečné osobnosti. 
Celkový dojem exkluzivity pak dokonale podtrhuje skleněný flakón moderního designu, stylový uzávěr vyrobený z exotického dřeva i luxusní papírová krabička. 

Na výběr jsou 2 dámské a 2 pánské vůně. 

Obsah: 50 ml

 

 

 

 

 NÁŠ TIP: Použijete-li více výrobků stejné vůně - sprchový gel, tělový balzám, parfém - vůně se zafixuje a vydrží pak na těle velmi dlouho.

 

 

Body Mist 

Tělové spreje ESSENS Body Mist provoní jemnými tóny vaši pokožku i vlasy a dopřejí vám užívat si plnými doušky dobrodružství i relax v průběhu dovolenkové sezony. 
Vytvořeny jsou stejnou technologií a mají stejnou dobou zrání jako parfémy ESSENS, liší se pouze počtem procent vonných esencí, které jsou v případě Body Mist v porovnání s jinými tělovými spreji na trhu velmi vysoké, mají totiž 3 %! Pro srovnání uvádíme, že např. kolínská obsahuje vonné esence v rozmezí 3 - 5 %.

Na výběr je 10 nejoblíbenějších vůní. 

Obsah: 200 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazené výrobky můžete jednoduše zakoupit v našem e-shopu.

© 2013 - 2015 Josef Kovář ... Float.cz